Історії

Пізнай любов і полюби!

Таня Матеренчук (асистент Спільноти Лярш - Ковчег)

Вже було написано багато історій життя - історій вибору, втрати, заснування, встановлення.., але як не крути, у кожного вона своя. Скільки людей – стільки історій. Інколи дуже сумних, а інколи до сліз веселих, але таких глибоких і єдиних. Завжди є щось, що ми вже чули чи може бачили, що об’єднує нас всіх, але завжди є речі, які промовляють лише до нашого серця. І саме зустріч з неповносправною особою у кожного була своя.

Своєю світлою усмішкою вона запалює усіх біля себе

Любі 52 роки. Вона є дуже енергійною, радісною особистістю, яка в атмосфері уваги та любові запалює своєю світлою усмішкою усіх біля себе.

Ганнуся: А ось як майстерня допомогла мені зрости!

Серед друзів, які приходять на майстерню «Знесіння», є Ганнуся. Вже багато років вона тішить нас своєю щирістю, добротою, працьовитістю та терпеливістю. Її присутність приносить майстернянам мир, спокій, радість і щиру усмішку. Часто ми називаємо її миротворцем. Коли виникає конфліктна ситуація, Ганнуся вміє злість та образу перетворити на любов і добро.

Улюбленим заняттям дівчини на майстерні є виготовлення свічок. Це складний і довгий процес, але вона виконує його старанно і сумлінно.