Зробити пожертву

«Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили»

(Матея 25:40)

Спільнота "Лярш-Ковчег" є неприбутковою організацією і здійснює свою діяльність завдяки жертводавцям. Ми не маємо державного фінансування, за винятком невеликих соціально-культурних проектів, які покривають частинку витрат на певні заходи чи закупівлю матеріалів для майстерень. Тому покладаємось на підтримку суспільства.

Якщо ви підтримаєте нас, ваші гроші можуть бути використані для діяльності майстерень та будинку підтриманого проживання для осіб з особливими потребами, на транспортну програму (для довезення осіб неповносправних на програму) та оплату гонорарів асистентам і особам з неповносправністю, на спільнотові заходи або літні табори, або ж на місійну діяльність з метою поширення ідей та цінностей Ляршу.

Своєю підтримкою ви засвідчите небайдужість до потреб молоді з розумовою неповносправністю, сприятимете їхньому інтегруванню та гуманізації суспільства.

Дякуємо за вашу підтримку, за кожну пожертву, завдяки якій ми можемо провадити нашу діяльність і допомагати тим, які найбільше цього потребують!

Наші банківські реквізити:

Громадська організація «Лярш-Ковчег»

ЄДРПОУ 33285624

Р/Р UA623253650000002600901759621 (гривні, злоті, євро, долари США)

МФО 325365

Банк ПАТ «КРЕДОБАНК»

Призначення платежу: добровільна пожертва