У Львові відбувся перегляд документальних короткометражок AsIAm

7 травня в Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся перегляд документальних короткометражок AsIAm, які створені за сприяння Ляршу Міжнародного, режисером Майклом МакДональдом (Michael McDonald). Модератором події були Леся Ларікова, провідник спільноти, та Богдан Сеник, друг з майстерні «Назарет» та головний герой однієї з серій.
 Головна думка, яка об'єднує 12 серій проекту – Дивись на світ по-іншому. Ідея створення короткометражок виникла в Майкла, коли він був асистентом в Лярші в Кенії і побачив ставлення до людей з особливими потребами на рівні влади, зняв першу історію про Друга. Історія за кілька днів набрала багато переглядів і лайків в Інтернеті і надихнула автора на створення майбутніх серій.
Як зазначає сам автор фільмів, якщо дивитись такі чи подібні історії кожного дня, то можна побачити геть інший світ, а відповідно й змінитись самому.
Фільми зняті за підтримки Міжнародного Ляршу, позиція яких така: «Люди з інтелектуальними порушеннями продовжують сприйматись як небажані. Це одна з істотних несправедливостей нашого світу. І це одна з яких ми можемо змінити».
Показ фільмів відбудеться в рамках проекту «Два кроки на зустріч світу», за підтримки Інституту лідерства та управління УКУ та фундації Чарльза Стюарта.