Місячні чоловічки від Олени Крижановської: як підтримати Лярш?

Перша картина з місячними чоловічками, яку намалювала Олена Крижановська, була представлена на виставці Ляршу «Ковчег мрій» в 2019 році. Місячні чоловічки запали в серця багатьом. Олена навіть малювала копії, адже охочих прикрасити свої стіни маленькими веселими круглячками, яких сама авторка назвала місячними чоловічками, було декілька.
Така зацікавленість вселила віру в серці Оленки, що її дар до малювання важливий і дарує людям радість. Разом з Олесею Труш, відповідальною майстерні «Назарет», Олена розробила концепцію і розпочала малювати серію картин про пригоди місячних чоловічків.
Сама Олена розповідає, що відчуває велику радість під час малювання і має гарний настрій опісля. Місячні чоловічки їй дуже подобаються, тому й придумує пригоди для них: то вони місяць ловили, то вже на сонце спокусились. Зараз, перебуваючи вдома на карантині, лише мріє, як повернеться до майстерні, візьме в руки пензель і зробить перші мазки своїми улюбленими червоними і жовтими кольорами. А пригод на місячних чоловічків чекає ще багато і одна з них, можливо, буде пов'язана безпосередньо зі спільнотою Ляршу.
Місією Ляршу є показувати дари й таланти наших Друзів – людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень. Кожен охочий може підтримати нашу місію і стати тим, хто подарує радість і підтримає дар іншої людини, яка сповнена мріями і любов'ю до життя.
Наші реквізити:
Громадська організація «Лярш-Ковчег»
ЄДРПОУ 33285624
Р/Р UA623253650000002600901759621 (гривні, злоті, євро, долари США)
МФО 325365
Банк ПАТ «КРЕДОБАНК»
Призначення платежу: добровільна пожертва