«Ковчег дружби» втретє відправився у плавання!

У неділю, 23 червня, на площадці біля Порохової вежі втретє відбувся наш фестиваль «Ковчег дружби»! Наша велика ціль – прийняття цінності кожної людини, не зважаючи на її можливості чи обмеження.
Фестиваль «Ковчег дружби» - це про прийняття, толерантність, взаємопідтримку і дружбу у житті кожної людини.
Програма «Ковчегу дружби» складалась з двох частин: денної і вечірньої. Під час денної частини учасники фестивалю мали змогу взяти участь у  ярмарці, майстер-класах з вишивки ізониткою, Петриківського розпису, виготовлення прикрас з фетру, жестової мови, безпрограшній лотереї, навчитись танцювати банси. Новинкою фестивалю були свідчення людей, які розповідали про вплив Друзів на їх життя. Нашими спікерами були Наталя Бордун, директорка Інституту лідерства та управління УКУ, членкиня Міжнародної Адміністративної ради Ляршу, Володимир Станчишин, психотерапевт, колишній асистент Ляршу, Назар Капраль, начальник сектору людських ресусів гіпермаркету «АШАН», та Катерина Кіт-Садова, громадська діячка, волонтерка нашої спільноти.  
Ще однієї особливістю фестивалю була зона толерантності, де кожен охочий зміг особисто відчути як почуваються люди з вадами слуху, зору, фізичними та ментальними порушеннями.
Вечірня частина розпочалась пантомімою від друзів і асистентів майстерні «Бджілки», яку вони підготували разом з Уляною Рой, керівником театру «І сміх, і сльози». Після цього був концерт, участь в якому взяли Джошуа Пратт та гурти «Wszystko», «PIANO».
Фестиваль «Ковчег дружби» - це не просто ще один фестиваль у Львові, це справді особливий фестиваль про особливих людей. Завдяки фестивалю кожен зможе познайомитись з Друзями, їх дарами і талантами, а також зрозуміти значення і важливість дружби у житті кожної людини. Фестиваль відбувся в рамках проекту "Фестиваль "Ковчег дружби"", підтриманого Управлінням культури Львівської міської ради.